Felhívjuk Utasaink figyelmét, hogy a csúszdák használatát a szálloda életkorhoz és/vagy testmagassághoz kötheti.
Felhívjuk Utasaink figyelmét, hogy a szálloda egyes szolgáltatásai csak térítés ellenében vehetők igénybe, valamint a szálloda fenntartja a jogot szolgáltatásainak, koncepciójának megváltoztatására, melyre irodánknak nincs ráhatása! A térítés ellenében igénybe vehető szolgáltatásokról a szálloda recepcióján kérhető bővebb információ.
All Inclusive ellátás, mely az alábbi szolgáltatásokat tartalmazza:
- reggeli büférendszerben
- ebéd büférendszerben
- vacsora büférendszerben
a szálloda központi éttermében.
A la carte, török étterem térítés ellenében vehető igénybe, amelyhez előfoglalás szükséges minimum 1 nappal korábban a szálloda Guest Relation részlegén.
A szálloda által meghatározott rendszer szerint a kijelölt bárokban import és helyi alkoholos, alkoholmentes italok térítésmentesen fogyaszthatók.
Egyes import és prémium kategóriás italok, frissen facsart gyümölcslevek fogyasztása térítés ellenében áll rendelkezésre.
Felhívjuk Utasaink figyelmét, hogy a szálloda üzletpolitikája szerint a vacsorák során alkalmi öltözet viselése elvárt.
Felhívjuk Utasaink figyelmét, hogy a szállodák ellátottságától és az időjárási körülményektől függően változhat az egyes ellátástípusok tartalma, a feltüntetett leírások tájékoztató jellegűek. A bárok és éttermek nyitvatartását a hotel határozza meg, irodánk erre nincs befolyással.
"Bejelentkezés az éjszaka közepén 2 férfi személyzet segítségével. teljes ellátást kaptunk itt, így csodálatos reggelit, ebédet és vacsorát tapasztalunk. Még náluk is van uzsonnaidő, és kínálnak gözlemet, hotdogot, hamburgert és minden italt. a személyzet segítőkész, és ez a szálloda sok szép tevékenységet kínál, amelyek jók a gyerekes családok számára. nagyon örülünk, hogy megtaláltuk ezt a szállodát. Tripadvisor vélemény"Részletes értékelés megtekintése
"Helló! Nyaralásunkat a Labranda Alantur szállodában töltöttük augusztus első felében. Tapasztalataim megosztása: Bejelentkezés: annak ellenére, hogy korábban érkeztünk, 12 előtt bejelentkeztünk, a szoba jó volt, még tengerre néző kilátással is (felár nélkül). A szobában törölköző, tusfürdő és hajápoló termékek találhatók. Papucs/fürdőköpeny nem található. A terület jó, a part mentén húzódik, az épületek úgy helyezkednek el, hogy a tenger és az étterem távolsága optimális. A terület zöld, gránátalma és narancsfák vannak. Strand: a strand nagyon nagy, vannak helyek a homokon és a füvön. A vízbe nem időseknek és gyerekeknek való belépés: az alján nagy, éles kövek vannak, sok ember karcolja a lábát. A megoldást úszópapucs felvételével lehet megtalálni. A strand közelében van egy veszélyzóna: a hegyi Dim folyó a tengerbe ömlik, meglehetősen erős patakokat okozva, és jelentősen lehűti a vizet. Étterem: finom ételek, változatos ételek. Szeretnék külön köszönetet mondani YUKSEL menedzsernek és HASAN séfnek tiszteletükért és figyelmükért. Mindent megtesznek az Ön kényelmes étteremben való tartózkodásáért. Tisztaság és koronahelyzet: A szálloda egész területén fertőtlenítőszerek találhatók. Az eldobható maszkokat az étterem és a recepció bejáratánál adják ki. A személyzet minden tagja maszkot visel. Az étterem bejáratánál barátságos Berfin és Alberk mérik a hőmérsékletet. Az étteremben minden steril, egyedi csomagolású készülékek, paraván mögött van az étel, amit a szakácsok kínálnak. P.s. a szállodában nyulakkal és macskákkal fogsz találkozni, küldd el nekik a "hello"-mat! Tripadvisor vélemény"Részletes értékelés megtekintése